۱۳۹۵ مرداد ۲, شنبه

دموکراسی خواهی آمریکاییگروه نورالدین الزنکی(جزو فهرست گروههای #معتدل مخالف دولت #بشار_اسد که مورد حمایت #آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارد) سر این بچه را بریده  و فیلم آنرا به صورت عمومی منتشر کرده اند. دردناکترین بخش ماجرا اینکه در این فیلم،  بچه به نیروهای دموکراسی خواهِ مورد حمایت غرب التماس می کند به جای آنکه سرم را ببرید، تیربارانم کنید.

در صورتی که این دموکراسی خواهان با کمک آمریکا، عربستان، اسرائیل، ترکیه و قطر در سوریه حکومت را به دست بگیرند، کلکسیون دیکتاتوری های قرون وسطائی #خاورمیانه که دوست، حامی و شریک آمریکا در منظقه هستند تکمیل تر می شود.

پی نوشت: فردی که سر این کودک را بریده است مهمترین فرمانده گروه نورالدین الزنکی(فرمانده حلب) است.. زنکی ادعا کرده است که این کار فرمانده اش یک عمل فردی و شخصی بوده است و ربطی به گروه او ندارد.

در بعضی خبرها این کودک را فلسطینی معرفی می کنند و در بعضی دیگر یک کودک سوری. بعضی منابع نیز سن این فرد سر بریده شده را 19 سال عنوان می کنند که به نظر من با تصویر و فیلم موجود همخوانی ندارد. در پایان فراموش نکنید که بی بی سی و دولتهای غربی همچنان از لفظ تروریست برای توصیف گروه داعش استفاده نمی کنند و از آن به عنوان دولت اسلامی یا گروه خلافت اسلامی یاد می کنند. تکلیف  گروه های معتدل پیشاپیش معلوم است!

رهایی فردی ممکن نیست

متاسفانه چند سالی(بیش از دو دهه) است که فعالان سیاسی غیر حکومتی و استخدام نشده توسط جناحهای قدرت، به دلیل فشارهای زیاد و تشدید ...